SVADOBNÁ VÝZDOBA

SVADOBNÁ VÝZDOBA-KÚZLO V DETAILOCH

Každá láska má svoju farbu, každý príbeh svoj odtieň. V Edin  Agency sme majstri v premenení vašich snov na realitu,  preto sa venujeme svadobnej výzdobe s láskou a precíznosťou, ktoré sú cítiť v každom kvetinovom aranžmáne, v každej dekorácii, v každom svetielkovom záblesku. Našou paletou je celý svet a my z neho vyberáme tie najkrajšie farby pre vaše „áno“.

Začarujeme priestor

Každá svadba začína a končí na mieste, ktoré musí byť ako z rozprávky. S naším zmyslom pre detail transformujeme akékoľvek prostredie na scénu priamo z vašich snov. Od romantických záhrad až po historické sály, každý priestor dostane svoju vlastnú, nezabudnuteľnú atmosféru.

Kvetinové aranžmány

Kvety sú srdcom každej výzdoby. Od výberu správnych odtieňov cez voňavé kombinácie až po dokonalé umiestnenie. Nechajte sa unášať krásou kvetinových aranžmánov Vencov od sestier, ktoré doplnia jedinečnosť vašej svadby a prinesú kúsok prírody priamo k vám.

Dekorácie a doplnky

Malé detaily robia veľké zázraky. Svadobné menovky, sviečky, obrusy, príručníky a ďalšie dekoračné prvky sú vyberané s najväčšou starostlivosťou, aby dokonale ladili s celkovou koncepciou vašej svadby. V Edin Agency máme oko pre detail a radosť z každého malého dotyku, ktorý vašu svadbu zviditeľní.

S nami je každý detail vášho veľkého dňa v bezpečných rukách. Od prvotnej konzultácie až po finálnu realizáciu sa postaráme o to, aby vaša svadobná výzdoba bola presne taká, ako ste si vždy predstavovali. A pridáme i čosi navyše. Pretože vieme, že detaily rozhodujú o tom, či bude vaša svadba nezabudnuteľným zážitkom.

Dovoľte nám, aby sme vašu láska obalili do kúzla, ktoré si zaslúži.